Založ si blog

Ako komunisti oklamali Richarda Sulika

Po voľbách v roku 2010 Slovákov oklamali týmto tvrdením predsedu strany Sloboda a solidarita(SaS)  Richarda Sulíka, ktoré povedal po podpise koaličnej zmluvy:

 „Po dvadsiatich rokoch budeme mať prvú vládu bez komunistov. Myslím si, že to bolo načase.“

 

Na vyvedenie z omylu stačí pripomenúť publikáciu „Polojasno“ od českého autora Václava Bartuška:

Pochopte kluci”, snaží sa Danisz (JUDr Josef Danisz, rozhodujúci člen komisie vyšetrujúcej skutočné pozadie udalostí 17. novembra, člen Charty 77 a Výboru na ochranu nespravodlivo stíhaných, v skutočnosti agent StB s krycím menom “Anna”, dnes spoločne s Mariánom Čalfom- v tom čase aktívny agent KGB, úspešný podnikateľ), kdyby se ukázalo, že tu revoluci udělal Lorenc (posledný šéf ŠtB, Penta a v súčasnej dobe sused pána Ivana Mikloša- pozn.) s Hegenbartem, uškodilo by to dobré věci. Nemá smysl předčasně bourat mýty. Lidé věří, že je to dílo studentů a Občanského fóra, tak proč jim tuhle víru brát?“
 „Ponovembroví  politici, zodpovední za kontinuitu komunistického právneho systému, infiltráciu prisluhovačov komunistickej strany a ŠtB do všetkých politických strán a za okrádanie občanov vlastného štátu, nemajú preto morálne právo odsudzovať zločiny komunizmu. Jedine čo tento štát skutočne potrebuje sú jednotlivci nezávislí na peniazoch a priazni médií.“

  • Iveta Radičová (rod. Karafiátová) sa narodila 7. 12. 1956 v Bratislave a je na zozname členov KSČ.
  • Mikuláš Dzurinda dvakrát žiadal o členstvo v KSČ a takto každoročne oslavuje Víťazný február. Viď nižšie!
  • Ivan Mikloš pochádza z komunistickej rodiny. Na ekonomickej univerzite v Bratislave bol predsedom Fakultného výboru Socialistického zväzu mládeže.
  • Ján Figeľ svojho času predseda Fakultného výboru Socialistického zväzu mládeže na EF VŠT (Technická univerzita v Košiciach) a predtým podpredseda pre ideologickú činnosť. Fakt, že KDH je prešpikované ŠtBákmi potvrdzuje blog denníka Pravda.
  • Béla Bugár ešte stihol byť pred „pádom“ opony kandidátom KSS.
  • Richard Sulík naivný amatér trýzniaci svoju dušu sebaklamom.

 

Takako si mikuláš Dz. dovoľuje označovať niekoho komunisto je totálny vrchol…..

Asi už zabudol ako pracoval v Spišskej Belej ako výpravca vlakov a nevedel ani výhybku prehodiť….

Tu treba ale povedať ale to, že je veľmi smutné to , že títo  v roku 1989 tvrdili ako odsúdia všetkých bývalých komunistov…

Bohužiaľ to neurobili pretože sami komunistami sú. V roku 1989 každý kto mohol červenú knižku odhodil. Len 7500 komunistov tak neurobilo a nehanbia sa to otvorene priznať na rozdiel od modro a neviem akých kabátnikov….

 

Takisto je zaujímavé básnické črevo Mikiho Dz.

http://www.diamantovabana.sk/doc/14d.html

Básničky vedel písať naozaj pekné.     A ostalo mu to do dnes… Svojimi veršami dokáže strhnúť emócie tak ako počas štúdiu za totality…

 

Ja sa lem osobne divím Richardovi Sulíkovi ako po voľbách bol šťastný ako sa ,,zbavil,, Mečiara , pritom vládu ,,skladal,, s ešte vačšími občianskymi nulami.. Ja byť na Richardovom mieste ostro vystúpim z vlády a kľudne odídem do opozície.

 

Nemusíte so mnov viacerí súhlasiť ale ja sa nehanbím lebo na blogu Pravdy píšem len Pravdu..

PS: Ďakujem za povzbudivé emeily a podporu. Nie je ľahké písať pravdu ale´ˇdakujem pravde, že mi to dovoľuje.

lg

 


 

čo je to vlastne extrémizmus ?

04.08.2011

Žurnalistický pojem sa rovná extrémizmus Definovanie a charakteristika pojmu extrémizmus a s ním súvisiacich pojmov Na definíciu vymedzenie extrémizmu existujú v odbornej verejnosti značne protichodné viac »

O co ide vedeniu Policajneho Zboru

03.08.2011

Zlikvidovať výkonné profesionálne policajné zložky a nahradiť ich z časti skorumpovanými ľuďmi, u ktorých sa dá kúpiť takmer čokoľvek, vrátane slobody. Dopravnú políciu zdegradovať viac »

Du You speak english?

18.01.2011

Počas maďarizácie sa naši predkovia museli učiť maďarčinu a po ,,oslobodení" to bolo rovnaké s ruštinou. A teraz majú naši potomkovia povinný predmet angličtinu... Na tom nesú zásluhu viac »

obchvat D4 R7

Érsek: Nemôžeme vyviezť smetisko pod diaľnicu

14.11.2018 06:00

Štát dnes kontroluje priebeh prác na projekte D4/R7.

Nikola Gruevski

Macedónsky expremiér Gruevski utiekol do Maďarska

13.11.2018 22:26

Skopje vydá na politika medzinárodný zatykač.

Bratislava

Ochrana ovzdušia v Bratislave je nedostatočná

13.11.2018 22:05

Bratislavský Integrovaný program na zlepšenie kvality ovzdušia bol vydaný v rozpore s platnou slovenskou i európskou legislatívou, rozhodol o tom Krajský súd v Bratislave.

John Kelly

Trump vraj chystá ďalšiu vládnu zmenu, prepustí tiež Kellyho

13.11.2018 21:02

Personálny šéf amerického prezidenta zrejme sám nerezignuje.

lukasgemza

Sedliacky, krátko, vystižne a s chybami písať čo naozaj ľudí trápi. Nemam rad anonymitu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 17
Celková čítanosť: 45604x
Priemerná čítanosť článkov: 2683x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy